6. Futbol Baharı Başlıyor

  0
  2

  Millet Derneği 6. Bahar Futbol Turnuvası 03 Mayıs 2015 Pazar Günü Başlıyor…

  Yer: Altınova Halı Saha Tozkoparan Mah.Cevat Açıkalın Cad.No:11 Güngören/İst (Davutpaşa Metro İstasyonu yakınında) Tel: 0.212.4824540 – 0.533.4144601
  Turnuvaya bu yıl 8 takım katılıyor. Takımlar, 2 gruba ayrılacak. Grup maçları sonucunda 1. sırayı alan takımlar doğrudan yarı finale yükselecekken ve 2. ve 3. sırayı alan takımlar ise çeyrek final maçları yapmaya hak kazanacaklardır.
  Grup maçları sonucunda eşleşmeler şu şekilde olacaktır: A grubu ve B grubu 1. leri doğrudan yarı finale çıkarken A grubu 2. si B grubu 3. sü ile, B grubu 2. si ise A grubu 3. sü ile çeyrek final maçları yapacaklardır.
  Turnuva ile ilgili açıklayıcı bilgiler:
  *Turnuvada giyilecek forma, şort ve tozluklar Derneğimiz tarafından karşılanacaktır. Formalar, ilk maçlardan önce teslim edilecektir.
  *Halı saha ücreti, katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
  *Bir maçta 7 oyuncu oynatılabilir. 3 oyuncu değişikliği yapılabilir.
  *Bir takım sahaya çıkmadığı takdirde hükmen 5-0 yenik sayılacaktır.
  *Turnuvada şampiyon olan takıma, final maçından sonra kupa verilecektir. Ayrıca şampiyon olan takımla ikinci olan takım oyuncularına madalya takılacaktır.
  *Maçlarda hakemler de görev yapacak olup ofsayt hariç tüm futbol kuralları uygulanacaktır.
  *Maç kadroları ilk maçların oynanacağı 03.05.2015 tarihine kadar organizasyon komitesine sunulacak olup bu tarihten sonra kadrolarda değişiklik yapılamayacaktır. Bir takımın kadrosunda en fazla 15 oyuncuya yer verilebilir.
  *Profesyonel ya da amatör olarak kulüplerde oynayan futbolculara kadrolarda yer verilmeyecek, maçlarda oynatılamayacaktır. Aksi takdirde cezai müeyyide uygulanacaktır.
  *Maçlarla ilgili haber ve görüntülerle, puan durumlarına web ve facebook sayfamızdan güncel olarak ulaşılabilirsiniz.
  Dostluk ve kardeşliğimizi pekiştirmesi,
  Centilmence ve sakatlıksız geçmesi dileğiyle…
  Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here